2021-10-05

Марина Немченко – чемпіонка України з марафонського бігу

Перемогу на чемпіонаті України з марафонського бігу, що відбувся 3 жовтня в рамках традиційного Білоцерківського марафону на Київщині, здобула спортсменка Школи вищої спортивної майстерності Донецької області Марина Немченко.

На класичній марафонській дистанції 42 км 195 м підопічна тренера Володимира Ліщука показала результат 2 години 35 хвилин 31 секунда. Марина випередила представниць Київщини Тетяну Гамеру (2:40:54) та Наталію Семенович (2:42:10), які фінішували другою і третьою відповідно.

«Швидка хороша траса. Планували показати на ній вищий результат, але склалося дещо інакше», – зазначила після фінішу Марина Немченко.

Усього на старт у рамках чемпіонату України вийшли 39 марафонців і марафонок з 13 областей та столиці нашої держави.