2022-01-31

На чемпіонаті України з боксу серед спортсменів до 22 років у активі ШВСМ Донецької області 4 медалі

Першим національним боксерським стартом у 2022 році став чемпіонат України серед чоловіків та жінок до 22 років, що з 24 по 30 січня прийняло місто Тернопіль. Турнір мав підвищений статус, адже за його підсумками буде сформована національна збірна для участі в чемпіонаті Європи, який заплановано провести у березні в Хорватії.

Спортсмени Донецької області на змаганнях здобули 6 медалей: 2 золоті, 1 срібну, 3 бронзові. Чотири з них отримали представники Школи вищої спортивної майстерності регіону.

Серед жінок у ваговій категорії до 52 кг звання чемпіонки України виборола Дар’я-Ольга Гутаріна з Маріуполя (тренери Антон Коссе та Андрій Музика), яка перемогла суперниць із Кіровоградської, Херсонської та Чернігівської областей.

За підсумками чоловічих змагань кращим у категорії 51 кг став представник Маріуполя Олександр Корнєв (тренери Анатолій Переяслов, Ярослав Підмастерчик), який довів свою перевагу над боксерами Вінницької та Черкаської областей.

Бронзові призери: у категорії 71 кг – Іван Репецький (Маріуполь, тренери Семен Репецький, Валерій Черенков), у категорії 75 кг – Данило Новіков (Маріуполь, тренери Ярослав Підмастерчик, Анатолій Переяслов).