Олімпійські ігри в Парижі

2024-03-26

Обласну стипендію отримуватиме спортсмен із Маріуполя Богдан Рухлін

26 березня під керівництвом заступника голови Донецької облдержадміністрації Ігоря Бойка відбулося чергове засідання комісії з відбору претендентів на призначення стипендій спортсменам та тренерам Донеччини.

«У сьогоднішні складні воєнні часи атлети Донецької області та їхні наставники роблять все можливе, аби прославити свій регіон і Україну на міжнародних турнірах. Ці високі досягнення заслуговують гідного заохочення від облдержадміністрації, яким є щомісячні стипендії. Вірю, що завдяки кропіткій наполегливій праці наші спортсмени здобудуть ще багато яскравих перемог і найвищих нагород», – зазначив Ігор Бойко.

Начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик зауважив, що з 1 січня 2024 року обласні стипендії в розмірі від 2 до 6 прожиткових мінімумів були призначені 79 спортсменам і 30 тренерам з олімпійських, неолімпійських видів спорту і видів спорту серед осіб з інвалідністю. Але при цьому в затвердженому переліку передбачено внесення змін у разі подальшої невідповідності стипендіатів вимогам Положення.

Так, рішення про позбавлення щомісячної виплати члени комісії прийняли стосовно майстра спорту України з важкої атлетики Іллі Москаленка. У березні поточного року він заявив про завершення спортивної кар’єри, що є свідченням невиконання індивідуального плану підготовки – однієї з основної умов щодо одержання стипендії.

Водночас комісія схвалила призначення обласної стипендії в розмірі чотирьох прожиткових мінімумів спортсмену, який наразі відповідає критеріям, зазначеним у відповідному Положенні. Присутні підтримали включення до списку стипендіатів 19-річного Богдана Рухліна з міста Маріуполь – кандидата у майстри спорту України з вітрильного спорту, члена збірної команди України, який у 2023 році посів перше місце на змаганнях Кубку Європи в класі ILCA 6.

Поділитися

Наші партнери