Олімпійські ігри в Парижі

2021-12-17

Президентські стипендії призначено 6 спортсменам та 5 тренерам Донеччини з олімпійських видів спорту

Президент України Володимир Зеленський призначив стипендії для видатних та молодих і перспективних спортсменів України з олімпійських видів спорту та їх тренерів за спортивні досягнення в 2021 році.

Відповідний Указ № 657/2021 від 16 грудня опубліковано на офіційному сайті голови держави.

До переліку стипендіатів увійшли 6 спортсменів та 5 тренерів Донецької області.

Щомісячне грошове заохочення в розмірі 7 прожиткових мінімумів для працездатних осіб отримуватимуть бронзові призери чемпіонату Європи з боротьби вільної Аліна Бережна та Олександр Хоцянівський, у розмірі 1,75 прожиткового мінімуму для працездатних осіб – їх тренери Олександр Веремієнко та Ігор Гаманілов відповідно.

Стипендію в розмірі 6 прожиткових мінімумів для працездатних осіб призначено Іллі Москаленку – бронзовому призеру чемпіонату світу з важкої атлетики серед юніорів U20 (у найближчій до дорослих віковій групі). Його тренер Віктор Романчук отримуватиме стипендію в розмірі 3 прожиткових мінімумів для працездатних осіб.

Щомісячне грошове заохочення в розмірі 4 прожиткових мінімумів для працездатних осіб матиме Кирило Приходько – бронзовий призер чемпіонату Європи з легкої атлетики серед молоді. Його тренер Тетяна Серорез отримуватиме стипендію в розмірі 2 прожиткових мінімумів для працездатних осіб.

Стипендію в розмірі 3,5 прожиткового мінімуму для працездатних осіб призначено Ірині Гребенніковій, яка є першим тренером нині представниці Харківщини Єлизавети Яхно – бронзової призерки Ігор XXXII Олімпіади 2020 року з плавання синхронного, які відбулися у 2021 році.

Щомісячне грошове заохочення в розмірі 3 прожиткових мінімумів для працездатних осіб отримуватимуть срібні призери чемпіонату Європи з боротьби вільної серед юніорів Микита Гончаров та Катерина Зелених.

Особам, зазначеним у цьому Указі, яким вже призначена Президентом України стипендія для спортсменів та тренерів України з олімпійських видів спорту на певний строк, у подальшому виплачується стипендія, передбачена цим Указом.

Поділитися

теги:

Наші партнери