Олімпійські ігри в Парижі

2020-06-06

Стипендії Кабміну призначено двом тренерам ШВСМ Донецької області

3 червня Кабінет Міністрів України призначив 75 стипендій видатним тренерам, які забезпечують підготовку спортсменів до участі в Олімпійських та Паралімпійських іграх.

Відповідне розпорядження № 614-р від 03 червня 2020 року опубліковано на офіційному сайті Уряду.

До переліку стипендіатів увійшли два заслужені тренери України з легкої атлетики, тренери-викладачі Школи вищої спортивної майстерності Донецької області:

– Анатолій Григорович Бойко – особистий тренер Ольги Саладухи, яка входить до складу кандидатів елітної групи з легкої атлетики на участь в Іграх ХХХІІ Олімпіади у м. Токіо (Японія);

– Олександр Миколайович Шевченко – особистий тренер Мар’яна Закальницького, який також входить до складу кандидатів елітної групи з легкої атлетики на участь у наступних Олімпійських іграх.

При цьому Анатолію Бойку, який отримував стипендію, призначену розпорядженням Кабінету Міністрів України від 15 січня 2020 р. № 26, у подальшому виплачуватиметься стипендія, передбачена розпорядженням від 03 червня 2020 р.

Стипендії Уряду видатним тренерам призначаються на 1 рік і становлять 15 прожиткових мінімумів для працездатних осіб. Загальна сума складає близько 30 млн грн на 75 стипендій.

Поділитися

теги: > > >

Наші партнери