Олімпійські ігри в Парижі

2020-09-14

Президент України напередодні Дня фізичної культури і спорту призначив стипендії Руслану Дмитренку та Денису Тобіасу

11 вересня, напередодні Дня фізичної культури і спорту, президент України Володимир Зеленський призначив стипендії для спортсменів і тренерів з олімпійських видів спорту та видів спорту серед осіб з інвалідністю.

Відповідно до Указу № 390/2020 «Про призначення стипендій Президента України для видатних та перспективних спортсменів України з олімпійських видів спорту та їх тренерів», що опубліковано на офіційному сайті голови держави, до переліку стипендіатів увійшли два представники Школи вищої спортивної майстерності Донецької області.

Щомісячне грошове заохочення в розмірі 7 прожиткових мінімумів для працездатних осіб призначено Руслану Дмитренку – майстру спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, який спеціалізується на спортивній ходьбі 20 км, бронзовому призеру чемпіонату Європи 2014 року (в результаті внесення у 2020 році змін до протоколу змагань).

Особистий тренер Руслана, заслужений тренер України, тренер-викладач відділення легкої атлетики ШВСМ Донецької області Денис Тобіас матиме стипендію в розмірі 3,5 прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Поділитися

теги: >

Наші партнери