2021-01-25

Олександр Хоцянівський – чемпіон України з вільної боротьби, Микита Гончаров – бронзовий призер

З 19 по 21 січня 2021 року в Палаці спорту «Локомотив» міста Харків відбувся чемпіонат України з боротьби вільної серед чоловіків, присвячений пам’яті заслуженого тренера України, майстра спорту Леоніда Дуная.

У першому відбірковому змаганні олімпійського року взяли участь 11 представників Школи вищої спортивної майстерності Донецької області, у активі яких виявилося 2 нагороди.

«Золото» у ваговій категорії 125 кг виборов 30-річний заслужений майстер спорту України Олександр Хоцянівський, який починав свою спортивну кар’єру в смт Андріївка (нині – Волноваський район), а сьогодні представляє місто Маріуполь. Олександр здобув впевнені перемоги в чотирьох поєдинках поспіль, де його суперниками були Важа Даіаурі з Вінниччини, Данило Картавий з Житомирщини, киянин Артем Гашенко та Кирило Мєшков з Херсонщини.

Бронзовим призером у ваговій категорії до 65 кг став 18-річний студент Донецького обласного спеціалізованого коледжу спортивного профілю ім. С. Бубки, спортсмен Школи вищої спортивної майстерності Микита Гончаров (Бахмутський район – м. Бахмут). Він довів свою перевагу над 22-річним киянином Аділом Мамедлі і своїм однокурсником – 19-річним Данилом Левусом. За вихід до фіналу Гончаров поступився майбутньому переможцеві – 25-річному Андрію Свириду з Івано-Франківщини, а в сутичці за «бронзу» переміг 22-річного Павла Визіра з Харківщини.