2020-08-18

П’ятиборці ШВСМ Донецької області здобули два «золота» і «срібло» на чемпіонаті України в Києві

З 10 по 13 серпня на столичній базі ЦСК ЗСУ відбувся відкритий чемпіонат України з сучасного п’ятиборства, який зібрав близько 300 учасників з Києва, Дніпра, Житомира, Львова, Харківської, Луганської та Донецької областей.

Школу вищої спортивної майстерності Донеччини на змаганнях представили 5 спортсменів – підопічні тренерів Дмитра Сидорова та Павла Кірпулянського, які здобули три медалі.

Серед юнаків до 17 років за програмою чотириборства в особистому заліку на першу сходинку піднявся Никита Святний. Команда, у складі якої були Никита Святний та представники Обласної спеціалізованої ДЮСШ олімпійського резерву з кінного спорту, сучасного п’ятиборства та триатлону Іван Головченко та Дмитро Дзюмак, посіла друге місце.