Олімпійські ігри в Парижі

2021-06-10

У Бахмуті відкрили Донецький регіональний центр спортивної медицини

10 червня в місті Бахмут відбулося урочисте відкриття після реконструкції комплексу будівель для розміщення комунального некомерційного підприємства «Донецький регіональний центр спортивної медицини».

На захід завітали голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко, народний депутат України Ольга Саладуха, Бахмутський міський голова Олексій Рева, заступник голови облдержадміністрації Денис Клюшніков, начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик, а також Олег Кизименко – директор ТОВ «Хозхімсервіс», підрядної організації, що виконувала роботи на об’єкті протягом 2017-2020 років.

Почесні гості ознайомилися зі всіма спорудами, що включає спортивний об’єкт: головний корпус (приміщення колишнього державного закладу «Вузлова лікарня станції Артемівськ державного підприємства «Донецька залізниця»), гуртожиток для проживання медперсоналу та пацієнтів, водолікарня (з басейном, гідромасажними ванами, сауною, кріосауною, соляною кімнатою), а також тенісний корт. Вартість реалізації проєкту склала 66,6 млн гривень, з яких 35,9 млн грн – кошти Державного фонду регіонального розвитку і 30,7 млн грн – кошти обласного бюджету.

Діяльність КНП «Донецький регіональний центр спортивної медицини» (колишній Обласний лікарсько-фізкультурний диспансер, що розташовано за адресою: вулиця О. Сибірцева, 3) спрямована на медико-біологічний супровід спортсменів, їх діагностику, лікування та реабілітацію. Задля забезпечення цих потреб в центрі передбачено палатне відділення на 6 ліжок, діагностичне та реабілітаційне відділення, хірургічний блок, рентгенівський кабінет, зал лікувальної фізкультури, кабінети механотерапії, фізіотерапії, з масажу, лабораторії, кабінети лікарів. Об’єкт обладнано елементами доступності для маломобільних груп населення.

Відзначимо, що з моменту переміщення установи з міста Донецька до Бахмута задля відновлення її повноцінної діяльності протягом 2015-2020 років з обласного бюджету було виділено понад 31 млн грн на придбання сучасного медичного обладнання, двох автомобілів, комп’ютерної техніки та меблів.

«Переконаний, що найсучасніші умови, які створено в центрі спортивної медицини, допоможуть спортсменам Донецької області показувати на змаганнях ще кращі результати. Приємно чути від бронзової призерки Олімпійських ігор, чемпіонки світу та Європи Ольги Саладухи, що таких повноцінних реабілітаційних комплексів в Україні немає. Центр у Бахмуті є унікальним, і він має стати прикладом для інших регіонів. Такі слова є найвищою оцінкою нашої спільної роботи», – підкреслив Павло Кириленко та провів нагородження всіх причетних до реконструкції.

Поділитися

Наші партнери