2024-06-26

Велосипедисти ШВСМ Донецької області здобули нагороди чемпіонату України в олімпійських видах програм

17-23 червня в селі Звенигород та його околицях (Львівська область) відбувся чемпіонат України з велоспорту на шосе в олімпійських видах програм серед чоловіків, жінок, молоді до 23 років, юніорів і юніорок. Спортсмени змагалися за право представити державу на Олімпійських іграх, чемпіонатах Європи та світу.

Від Школи вищої спортивної майстерності Донецької області на національній першості виступили 8 велосипедистів постійного та змінного складів.

У груповій гонці на час на дистанцію 185 км серед чоловіків «срібло» здобув Анатолій Будяк.

Серед жінок у індивідуальній гонці на час (29 км) другою стала Валерія Кононенко. У груповій гонці на дистанції 143 км Валерія посіла третє місце, а на другій сходинці п’єдесталу пошани опинилась Марина Алтухова.

У змаганнях чоловіків до 23 років в індивідуальній гонці на час (29 км) срібним призером був Матвій Ушаков.

За підсумками командного заліку змагань у жіночій індивідуальній груповій гонці на час (143 км) перше місце посіли велосипедистки Донецької області Валерія Кононенко та Марина Алтухова.

Серед юніорів спортсмени Донеччини в командному заліку опинились на третій сходинці в груповій гонці на час (130 км) і на четвертій сходинці в індивідуальній гонці на час (29 км). ШВСМ у цій віковій групі представили Данило Пащенко та Андрій Захарченко.