2021-04-23

Артем Дяговець – чемпіон України з важкої атлетики серед юнаків до 15 років

З 12 по 17 квітня в місті Славутич Київської області відбулися національні змагання з важкої атлетики – чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 15 років і всеукраїнський турнір пам’яті героїв Чорнобиля.

Перемогу у ваговій категорії до 67 кг здобув Артем Дяговець з Волновахи – спортсмен змінного складу відділення важкої атлетики Школи вищої спортивної майстерності та Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з важкої атлетики.

Артем показав кращі результати в кожній із вправ: у ривку – 91 кг, у поштовху – 113 кг. Таким чином, його сума двоборства склала 204 кг.

Додамо, що в командному заліку чемпіонату України юнаки Донеччини виявилися найсильнішими, значно випередивши важкоатлетів Луганської і Волинської областей, які посіли відповідно друге та третє місця. Загальний здобуток команди Донецької області – 12 медалей у сумі двоборства: 3 золоті, 4 срібні та 5 бронзових.