Олімпійські ігри в Парижі

2020-12-29

До оновленого списку кандидатів на участь у Іграх XXXII Олімпіади від Донецької області увійшло 38 спортсменів

28 грудня в режимі онлайн під головуванням начальника управління фізичної та спорту Донецької облдержадміністрації Володимира Мицика відбулося засідання координаційної ради з питань олімпійської підготовки та забезпечення олімпійців, яке визначило перелік кандидатів Донеччини на участь у Іграх ХХХІІ Олімпіади.

«Найбільш престижні спортивні змагання, що заплановано провести в Токіо влітку 2021-го, мають резюмувати черговий олімпійський цикл, який цього разу через пандемію складе п’ять років, а не традиційні чотири. Ми сподіваємося, що якомога більше українців та, зокрема, представників Донецької області зможуть потрапити на майбутні Ігри, і зі свого боку сконцентруємо максимум зусиль задля їх якісної підготовки», – зазначив Володимир Мицик.

Про розгляд проєкту списку спортсменів Донецької області – кандидатів на участь в літніх Олімпійських іграх у Токіо доповіла начальник відділу фізкультурно-спортивної роботи управління фізичної та спорту облдержадміністрації Марина Будовій, про затвердження графіку засідань координаційної ради з питань олімпійської підготовки та забезпечення олімпійців і моніторингу роботи спортсменів-інструкторів Донецької обласної штатної спортивної команди резервного спорту з олімпійських видів спорту на 2021 рік – директор Школи вищої спортивної майстерності Крістіна Русінова.

За підсумками обговорення було ухвалено рішення про включення до переліку олімпійців на 2021 рік 38 спортсменів з 13 видів спорту: легка атлетика – 13 осіб; велосипедний спорт – 5; боротьба вільна, стрільба кульова, сучасне п’ятиборство – по 3; важка атлетика, вітрильний спорт, бокс – по 2; боротьба греко-римська, кінний спорт, стрибки у воду, триатлон, тхеквондо ВТФ – по 1. Кандидати на участь у Олімпійських іграх представляють або закріплені за такими містами Донеччини: Бахмут – 10 спортсменів, Дружківка, Маріуполь – по 8, Краматорськ – 5, Слов’янськ – 3, Лиман – 2, Вугледар, Мирноград – по 1.

Відзначимо, що станом на сьогодні олімпійські ліцензії від Донецької області мають борець вільного стилю у ваговій категорії 125 кг Олександр Хоцянівський та спортсменка з кінного спорту Інна Логутенкова, олімпійські нормативи виконали легкоатлети Ольга Саладуха (у потрійному стрибку) і Олександр Сітковський (у марафоні). Загальний список претендентів на Ігри ХХХІІ Олімпіади від регіону буде переглядатися в бік скорочення по мірі виступу спортсменів на відбіркових стартах – це фіксуватиметься на засіданнях координаційної ради, які проводитимуться кожного місяця з січня по липень 2021 року.

Із детальним списком спортсменів Донецької області – кандидатів на участь у ХХХІІ літніх Олімпійських іграх 2020 року  м. Токіо (Японська Держава) на 2021 рік можна ознайомитися в прикріпленому файлі.

Поділитися

теги:

Наші партнери