2021-03-01

Дискоболи ШВСМ Донецької області здобули три «золота» на чемпіонаті України в Луцьку

З 23 по 25 лютого Луцьк уперше прийняв зимовий чемпіонат України з легкоатлетичних метань – упродовж трьох днів атлети змагалися як серед дорослих, так і у вікових категоріях U23, U20, U18 і U16.

Школу вищої спортивної майстерності Донецької області на змаганнях з метання диску успішно представили 3 атлета, які здобули золоті медалі.

Статус фаворитки серед жінок підтвердила Наталя Семенова з результатом 53 м 41 см, і це попри те, що через перенесення змагань спортсменці довелось розминатися 4 рази.

Михайло Брудін серед юнаків до 18 років у першій спробі метнув диск на недосяжні для суперників 51.67 м, а в п’ятій додав і встановив новий особистий рекорд – 54.42 м.

Марія Ларіна серед дівчат U18 стала єдиною, хто відправив диск за 40 метрів (40.11 м).

Додамо, що за крок від п’єдесталу пошани зупинилась Ганна Ткачова, яка посіла 4 місце в метанні молоту серед юніорок U20 (51.95 м).