Олімпійські ігри в Парижі

2022-09-13

Легкоатлетка ШВСМ Донецької області Вікторія Ткачук завершила сезон-2022 «сріблом» у Хорватії

Майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, представниця Школи вищої спортивної майстерності Донецької області Вікторія Ткачук провела яскравий змагальний сезон 2022 року, що тривав для неї з 21 травня по 11 вересня.

Фінальним підсумком цього часового відрізку став успішний виступ на турнірі серії Золотого континентального туру «Memorial Borisa Hanžekovića», що відбувся в столиці Хорватії Загребі. У своїй коронній дисципліні – бігу на 400 метрів з бар’єрами – Вікторія здобула срібну медаль, з результатом 54.97 секунди поступившись тільки Рашелл Клейтон із Ямайки, яка встановила рекорд турніру (53.89 с).

Головним досягненням у спортивному 2022 році для Ткачук стало «срібло» чемпіонату Європи, що в серпні прийняв німецький Мюнхен, – її час у фіналі склав 54.30 секунд. Водночас найшвидше в сезоні бар’єрну 400-метрівку вона подолала менше ніж за місяць до цього, у півфіналі чемпіонату світу в американському Юджині. Тоді Вікторія фінішувала з часом 54.24 с, але це, на жаль, не дозволило їй увійти до топ-8 та виступити у вирішальному забігу серед найсильніших спортсменок планети.

«Мої улюблені слова цього сезону: зробити все, що в твоїх силах – це вже перемога! Для мене срібло чемпіонату Європи – це велика перемога! Я віддала всі свої сили! До останньої краплини! Емоційно та фізично! Коли почалося повномасштабне вторгнення Росії в Україну, ніхто не міг зрозуміти, як будуть розвиватися події, а в перші тижні думок про спорт навіть і не могло бути. Навіщо ці всі досягнення, якщо не буде моєї країни? І завдяки нашим людям, які боронять Україну з перших днів, без зброї зупиняли танки, які ризикують життям заради нашої свободи, я зрозуміла, що не маю шансу опускати руки та дозволяти собі хоч на хвилину забувати, для чого я починала свій шлях! Щохвилини ми маємо відповідати за свої вчинки та гідно представляти наші кольори!», – написала на своїй сторінці в Instagram Ткачук.

Додамо, що на Олімпійських іграх в Токіо, які відбулися влітку 2021-го, Вікторія посіла 6 місце з часом 53.79 с. Її особистий рекорд у бігу на 400 м з бар’єрами становить 53.76 с.

Фото з турніру в Хорватії – Michael Memmler

Поділитися

теги: >

Наші партнери