2021-09-15

Стрільці ШВСМ здобули повний комплект нагород чемпіонату України у Вінниці

6-11 вересня в місті Вінниця відбувся відкритий чемпіонат України зі стрільби кульової з гвинтівки з олімпійських вправ імені заслуженого тренера України Анатолія Кукси.

Спортсмени Школи вищої спортивної майстерності Донецької області здобули на змаганнях «золото», «срібло» і «бронзу», що дозволило їм посісти 3 місце в загальнокомандному заліку серед 9 регіонів, поступившись представникам Вінниччини та Черкащини.

У вправі ГП-мікст (пневматична гвинтівка, 10 м, змішані команди) заслужений майстер спорту України Юрій Сухоруков та майстер спорту України міжнародного класу Вікторія Сухорукова виявилися кращими серед 30 команд. Впевнено подолавши два етапи, наші стрільці стали переможцями у фіналі. Позаду залишились команди Черкаської області (Дарія Шаріпова, Дмитро Омельяненко) та Вінницької області (Дарія Волошина, Кирилл Козюк), які отримали «срібло» і «бронзу» відповідно.

Вікторія Сухорукова відзначилася нагородами і в особистих змаганнях. У вправі ГП-6 (пневматична гвинтівка, 10 м, 60 пострілів) вона стала другою, поступившись 0,1 очка у фіналі Дарії Волошиній, а за підсумками вправи МГ-6 (довільна гвинтівка, 50 м, 3х40 пострілів) опинилась на третій сходинці.