Олімпійські ігри в Парижі

2021-06-14

Вікторія Ткачук з особистим рекордом перемагає в Женеві

Спортсменка Школи вищої спортивної майстерності Донецької області, майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики Вікторія Ткачук продовжує переможну ходу в серії World Athletics Continental Tour Bronze.

Представниця міста Бахмут на змаганнях у швейцарській Женеві 11 червня виявилася кращою з бігу на 400 метрів з бар’єрами – і це її третій поспіль закордонний успіх у поточному сезоні.

2 червня на першому старті в італійському Конельяно Вікторія фінішувала з часом 55.44 секунд, що на чотири соті гірше нормативу на Ігри XXXII Олімпіади Токіо. А вже 7 червня на турнірі в чеській Празі атлетка показала необхідний для отримання олімпійської путівки результат – 55.11 с. І лише за чотири дні опісля в Швейцарії Ткачук вдалося на три десяті секунди оновити особистий рекорд, який тепер становить 54.60 (було – 54.93).

26-річна спортсменка готується до других у своїй кар’єрі Олімпійських ігор – дебют прийшовся на Ріо-де-Жанейро в 2016-му. Вікторія є уродженкою Хмельницької області, у 2011 році переїхала на Донеччину, до 2014 року навчалася в Донецькому вищому училищі олімпійського резерву ім. С. Бубки. З 2012 року представляє ШВСМ регіону.

Поділитися

теги: >

Наші партнери