Олімпійські ігри в Парижі

2021-12-28

Ключі від нового житла отримали Максим Євтушенко та Георгій Драгулян

28 грудня в Донецькій облдержадміністрації відбулося урочисте вручення ключів від квартир представникам Школи вищої спортивної майстерності регіону – одному спортсмену і одному тренеру.

Володарів нового житла привітали голова облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко, Краматорський міський голова Олександр Гончаренко, керівник Слов’янської міської військово-цивільної адміністрації Вадим Лях.

Сертифікат на отримання двокімнатної квартири у місті Краматорську та ключі від неї вручили Максиму Євтушенку – майстру спорту України міжнародного класу з боротьби греко-римської, бронзовому призеру чемпіонату світу U23, бронзовому призеру чемпіонату Європи, кандидату на участь у Олімпійських іграх 2024 року.

Двокімнатна квартира в місті Слов’янськ стане новим помешканням для заслуженого тренера України з триатлону, тренера-викладача Школи вищої спортивної майстерності Георгія Драгуляна, який має статус внутрішньо-переміщеної особи. Вихованці цього тренера з року в рік відзначаються високими спортивними результатами.

«Від імені спортивної спільноти Донеччини висловлюю щиру вдячність обласній та міській владі за вагому підтримку, гідне заохочення атлетів і тренерів. Створюються всі умови, щоб ми могли якісно працювати та виховувати нових олімпійців», – сказав у слові у відповідь Георгій Драгулян.

Загальна сума коштів на придбання житла Максиму Євтушенку та Георгію Драгуляну склала 1617821,15 грн. З них 50% (808910,07 грн.) – кошти обласного бюджету, ще 50% (808911,08 грн.) – співфінансування з бюджетів Краматорська та Слов’янська.

Нагадаємо, що Донецька область стала першою в Україні, де реалізовано унікальний проєкт щодо здійснення адресних виплат для придбання житла спортсменам і тренерам. У 2019 році програма із загальною сумою виплат 6578,1 тис. грн. охопила 12 атлетів та 2 наставників, які святкували новосілля в містах Бахмут, Дружківка, Краматорськ, Маріуполь, Слов’янськ, Торецьк, а також Покровському районі. У 2020 році, коли загальна сума відповідних виплат склала 921,6 тис. грн., ключі від квартир вручили 2 спортсменам у містах Бахмут і Дружківка. У 2021 році, окрім Максима Євтушенка та Георгія Драгуляна, нове помешкання (у місті Миколаївка) отримала заслужений тренер України з синхронного плавання Ірина Гребеннікова.

 

Поділитися

теги: >

Наші партнери